23 sierpnia 2017 r. serwisy:
e-Inspektorat.ZUS.pl - Serwis obsługi Klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych e-Inspektorat

OGÓLNY

PŁATNIK SKŁADEK

UBEZPIECZONY

ŚWIADCZENIOBIORCA

LEKARZ

UE
Witamy w serwisie e-inspektorat.zus.pl  | Wyszukaj:
Aktualności Aktualności
Przewodnik po serwisie Przewodnik
po serwisie
Katalog tematyczny serwisów ZUS Katalog tematyczny serwisów ZUS
Co powinieneś zrobić, gdy... Co powinieneś zrobić, gdy...
Chcesz załatwić sprawę? Chcesz
załatwić sprawę?
Aktualności
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
ZUS Oddział w Siedlcach
3 stycznia 2017 r.
Nowa Sala Obsługi Klientów w Wyszkowie
Mieszkańcy Wyszkowa mają do swojej dyspozycji nową salę obsługi klienta ZUS. Z placówki położonej przy ul. Chopina 9 będzie mogło skorzystać 5 tys. klientów miesięcznie. Udogodnienia czekają na osoby niepełnosprawne.

Uroczyste otwarcie nowej sali obsługi klientów ZUS, w obecności lokalnych władz samorządowych odbyło się 3 stycznia. Remont, który przystosował lokal przy ul. Chopina 9 do potrzeb i standardów sal obsługi klientów ZUS, trwał niemal 3 miesiące.

- Cieszę się, że mieszkańcy Wyszkowa mają w Nowym Roku powody do zadowolenia. Tą nowo otwartą salą podnosimy lokalnej społeczności standard obsługi świadczony przez instytucje publiczne. To klient jest sensem istnienia instytucji takiej jak ZUS i komfort jego obsługi oraz sprawność w załatwianiu jego spraw musi leżeć w centrum naszej uwagi  - mówiła podczas uroczystego otwarcia Sali obsługi prof. Gertruda Uścińska, prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Inspektorat ZUS w Wyszkowie od wielu lat borykał się z problemami lokalowymi. Poprzednia sala obsługi klientów, która znajdowała się w holu "strefy wejściowej" inspektoratu, pozwalała na funkcjonowanie jedynie 6 stanowisk obsługi, co było zbyt małą liczbą w zestawieniu z ilością załatwianych w inspektoracie spraw.

- Nowy lokal umożliwił stworzenie 9 nowoczesnych stanowisk obsługi, które skrócą czas oczekiwania klientów. Otwarta dziś sala obsługi stwarza doskonałe warunki obsługi osób niepełnosprawnych. Dogodny dojazd, brak barier architektonicznych, wejście usytuowane na poziomie chodnika, do tego w bezpośredniej odległości znajdują się  miejsca parkingowe - mówi Beata Pawlińska-Wiak, dyrektor Oddziału ZUS w Płocku.

Klienci ZUS mogą korzystać z nowo otwartej placówki w poniedziałki w godz. 08.00-18.00 oraz od wtorku do piątku w godz. 08.00-15.00.

Piotr Olewiński
Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa mazowieckiego

drukuj

POMOC

TWOJE PRAWA I OBOWIĄZKI

PLIKI DO POBRANIA
Program "Płatnik" Program "Płatnik" Kliknij, aby przejść do strony pobierania programu "Płatnik"
Formularze ZUS Formularze ZUS Kliknij, aby przejść do listy formularzy

Jeżeli znasz symbol, którym oznaczono formularz, możesz go odszukać. Wpisz oznaczenie w poniższe okno i naciśnij "Szukaj"
   Szukaj
Inne pliki Inne pliki Tutaj znajdziesz inne materiały (informatory, wydawnictwa, ulotki...) dostępne w postaci plików gotowych do pobrania
Słownik pojęć Słownik pojęć
Zapewnienie prywatności | Zapewnienie jakości | Regulamin Serwis RSS | Mapa | O serwisie | Szkolenia | Pomoc | Do góry
ZUS - strona podmiotowa BIP Ustawa o dostępie do informacji publicznej Wzór wniosku o udostępnienie informacji publicznej